שיטת העבודה שלנו

יחודיות

תחום האינטרנט סובל בשנים האחרונות מהצפה של אתרים כמעט זהים במראם ובפונקציונאליות שלהם, ללא כל התייחסות לצרכים ולמאפיינים של העסק הספציפי. בסטודיו המניפה אנחנו יודעים שכיום נוכחות אינטרנטית סתמית אינה מספיקה, ושומרים על זהות אינטרנטית ייחודית ומבדלת – כדי להזניק את העסק אל מעל לאינטרנט.

שירות ואחריות

אנחנו יודעים שנושא השירות הוא אחד מהנושאים המשמעותיים ביותר עבור הלקוח הישראלי, וזו הסיבה שסטודיו המניפה מתאפיין בתודעת שירות גבוהה במיוחד. כלקוחותינו תחוו את הזמינות והנגישות שלנו, המלווה באחריות שאנו מקבלים על הפרוייקט שלכם עד אחרון הפרטים הקטנים, בכל צורך או בעיה שמתעוררת.

חווית לקוח

לקוחות מגיעים לסטודיו בזכות המקצוענות שלנו, ונשארים איתנו לאורך זמן בזכות חווית הלקוח האיכותית שאנו מעניקים. ‘המניפה’ היא סטודיו בוטיק, אך לקוח שנכנס לתהליך עבודה בסטודיו זוכה לחווית הלקוח המקובלת בחברות הגדולות בשוק. תרגישו את זה במעטפת השירות והטיפול בכם לכל אורך התהליך.

מקצועיות

בסטודיו המניפה אנחנו עובדים בסטנדרטים המקצועניים הגבוהים ביותר. ולא מדלגים על אף שלב בכל תהליך העבודה שלנו מרמת אפיון הממשק עד להקפדה על תקינות קוד גבוהה.

מחקר

הדרך לתוצר מקצועני שירים את העסק שלך מעל לאינטרנט מתחילה במחקר. עסקים רבים מנהלים את הנוכחות שלהם באינטרנט על פי תחושות בטן, שאינן מבוססות ולכן לא מובילות לתוצאות באופן עקבי ומדיד. בסטודיו המניפה אנחנו יודעים שהדרך המקצועית לעבוד בתחום האינטרנט היא על ידי איסוף נתונים, ריכוז, מיון וניתוח שלהם באופן שיאפשר לקבוע בצורה מקצוענית את תוכנית העבודה הרצויה לנוכחות ולפעילות העסק ברשת. לכן אנו מבצעים מחקרי רשת באופן שגרתי כחלק משיטת העבודה שלנו.