מה יש לנו להציע לך?

הקמת אתרים

נוכחות עסקית ברשת היא כיום הכרח לכל עסק באשר הוא. בשנת 2015 זוהי הדרך הנגישה ביותר לחשוף את העסק ללקוחות פוטנציאליים, ולבנות תדמית עסקית שתניע אותם להפוך ללקוחות בפועל. מכיוון שאחזקת אתר היא בגדר ‘דיפולט’ לכל עסק, וישנם כלים חינמיים המאפשרים לעשות זאת ללא כל ידע מקצועי, היכולת להתבלט מעל לאתרים של עסקים אחרים באותה הנישה נמדדת ברמת המקצוענות של האתר.

הסטודיו מציע ללקוחותיו חבילה של הקמת אתר מקצועני – מאפס עד לעלייה לאוויר. החבילה כוללת איפיון מקצועי של מסכי האתר, עיצוב ששם דגש על יצירת חווית משתמש טובה וידידותית, ובניית האתר על גבי מערכות CMS עדכניות בקוד נקי ותקני, וזאת מבלי להתפשר על יישום מדוייק של העיצוב.

התוצאה שמתקבלת היא אתר אינטרנט בעל נראות ויזואלית עדכנית ומושכת, המעניק לגולשים חווית גלישה איכותית שמניבה המרות גבוהות. בעל האתר מקבל לידיו מערכת ניהול נגישה וידידותית לתחזוקה ולעדכון, ללא תלות בתמיכה שוטפת של הסטודיו.

פיתוח תוכנות ואפליקציות

הדור החדש של פיתוח תוכנות ואפליקציות – לא עוד תוכנות מדף ומערכות CRM מסורבלות – אשר אינם מתאימים ספציפית לצורך, אלא פיתוח ממוקד לפי אפיון מדוייק לצורך הנדרש, מה שנותן תוצאה מוגמרת בפיתוח אישי לבית העסק. וכל זאת תוך שימת לב לכל השלבים משלב האפיון – עד לבדיקות תוכנה ובקרת איכות מה שמקפיץ בכמה רמות את חווית המשתמש ורמת השימושיות בתוכנה/באפליקציה.

פרסום ברשת

חבילות פרסום מדויקות ותפורות בול ללקוח – לא עוד פרסום על עיוור! פרסום ממוקד עם תוצאות ובחינה מדוקדקת של תוצאות הפרסום – זאת על מנת להסיק מסקנות קדימה! כל זה ע”י דיוק הנתונים וחיבור מראש באופן מקצועי של הקמפיינים למערכות סטיסטיקה. פרסום הן ברשת החיפוש והן ברשת המדיה – גם ע”י קמפיניי רימרקטינג וכדו’ באפשרויות השונות המוצעות ללקוח.

פיתוח תוספים

פיתוח תוספים במודל אישי – המאפשרים הרחבת פונקציות הדפדפן, אשר מקלים את העבודה ברשת – אפשרות הפיתוח הייחודית לבעלי עסקים מאפשרת מתן אפשרויות רבות לשיפור חווית הגלישה בדפדפן אשר מותאם אישית בתוספים המאופיינים ספציפית לצרכי בית העסק והנוחות המקסימלית שלו.

קידום אתרים

הקמת אתר היא רק הצעד הראשון בדרך ליצירת נוכחות עסקית ברשת. עצם העובדה שברשותנו אתר מעוצב ובנוי היטב אינה מבטיחה לנו זרימה שוטפת של קהל היעד לאתר. הדרך להזרמת גולשים מפלח השוק אליו פונה העסק אל תוך האתר עוברת במקרים רבים דרך קידום מקצועי במנועי חיפוש.

כיום כמעט כל אדם יכול לעסוק בקידום אתרים ברמה בסיסית, אך השינויים המתמידים ב’כללי המשחק’ של מנועי החיפוש ובראשם google והמורכבות של כלי הקידום השונים גורמת לכך שקידום מקצועי הוא עניין למקצוענים בלבד.

הסטודיו מציע ללקוחותיו שירותי קידום אתרים בחבילות התפורות אישית למידותיו של הלקוח, לקהלי היעד הספציפיים אליהם הוא פונה ולתנאי השוק שבתוכו הוא פועל – וזאת על מנת להביא לתוצאה של נוכחות חזקה ועקבית במנועי החיפוש.